Ανακοίνωση για τις μέρες των Χριστουγέννων PDF Εκτύπωση E-mail
Τρίτη, 16 Δεκέμβριος 2014 20:22

Ανακοίνωση για τις μέρες των Χριστουγέννων.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 14ου Δημοτικού Σχολείου Καβάλας, για την ενημέρωση των γονέων και μαθητών, σας γνωρίζει ότι ,τις επόμενες μέρες θα γίνουν στο σχολείο μας οι ακόλουθες δράσεις:

Στις 18 /12/ 2014 και ημέρα Πέμπτη στις 5:30 μ.μ. θα παρευρεθούν οι υπεύθυνοι δάσκαλοι και γονείς στο ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ για να οργανώσουν τη συμμετοχή των μαθητών αλλά και τις παρέες των γονέων που θα συνοδεύουν τους μαθητές στο ''Μονοπάτι των Χριστουγέννων''. Η εκδήλωση θα αρχίσει περίπου στη 18:00 και θα καταλήξει αργότερα στην Πλατεία Ομονοίας .

Στις 22/ 12/2014 ημέρα Δευτέρα το πρωί θα γίνει εκκλησιασμός και μετά κανονικά το μάθημα. Το ολοήμερο τμήμα θα λειτουργήσει κανονικά.

Στις 23/12/2014 ημέρα Τρίτη και ώρα 9:00 π.μ. θα γίνει η γιορτή μας . Μετά το τέλος της γιορτής θα δοθούν οι ΕΛΕΓΧΟΙ ΠΡΟΟΔΟΥ στους γονείς των μαθητών .

Οι Δάσκαλοι και το προσωπικό του 14ου Δημοτικού Σχολείου σας ευχαριστούμε για την συνεργασία για όλο το Χρόνο που πέρασε και ευχόμαστε καλά Χριστούγεννα , ο Καινούργιος Χρόνος να είναι Δημιουργικός και να χαρίσει σε όλους μας, προσωπική υγεία και οικογενειακή ευτυχία . Να είστε όλοι καλά. Χρόνια πολλά !!!!

Παμίας Χρήστος

Τελευταία Ενημέρωση στις Τρίτη, 16 Δεκέμβριος 2014 20:45